• Investice fyzických i právnických osob

Poradím, jak se v průběhu produktivného života pomalu a jistě připravovat na zabezpečení ve stáří, aby pro Vás výplata důchodu nebyla hlavním příjmem, na kterém budete existenčně závislí.

Poradím s plánováním úspor pro Vaše děti

Poradím, kam uložit Vaše finanční rezervy, aby neztrácely hodnotu a aby naopak vydělávaly. Soustředím se na spolupráci s investičními společnostmi, které mají mnohem zajímavější možnosti, než například bankovní podílové fondy

Investice a spoření do zlata

  • Hypotéky

I nyní, v době drahých nemovitostí a přísných bankovních pravidel, Vám pomohu získat hypoteční úvěr. Banky mění svá pravidla přibližně každý půlrok, což téměř vždy vede k zostření požadavků na žadatele o úvěr. A co hůř, každá banka má jiná pravidla, nebo lépe řečeno, každé se nelíbí něco jiného. Nejtěžší to mají podnikatelé, jak OSVČ, tak i majitelé firem, v nichž figurují jako zaměstnanci. Kvůli daňovým paušálům či oficiálním nízkým platům se jim mnohem hůř prokazuje bonita, a tak právě zde je hypoteční poradce velmi důležitý.

Se mnou nejenže budete žádat v té správné bance (vzhledem k okolnostem, které jsou u každého žadatele jiné), ale získáte také  mnohem zajímavější úrokovou sazbu.

  • Spotřebitelské úvěry

Mým úkolem je najít pro Vás úvěr s co nejvýhodnějšími podmínkami. Ve spolupráci se mnou je můžete mít ještě lepší, než když půjdete přímo na přepážku.

  • Refinancování

Poradím kde, kdy a jak nejlépe...

  • Podnikatelská pojištění

Pojištění firem i OSVČ

  • Pojištění motorových vozidel

Najdu Vám nejlepší pojištění na trhu, případně přepočítám Vaši stávající pojistku a dostanu se k nejnižší možné ceně v rámci požadavků, které na pojištění budete mít. A ještě mohu přidat osobní slevu až 800 Kč 

  • Pojištění majetku a odpovědnosti

Pokud Vaši stávající pojistku za poslední 3 roky nikdo neviděl, chtělo by to ji aktualizovat. Pojistka se vždy odvíjí od ceny nemovitosti a ty šly v posledních dvou letech prodce vzhůru. Pokud nemáte přepočítanou pojistku, musím varovat před podpojištěním, což by v důsledku znamenalo krácení pojistného plnění v případě nějaké nemilé události.

  • Životní pojištění

Sestavím Vám životní nebo úrazové pojištění na míru, podle Vašich aktuálních potřeb. A nebo přepočítám to, které máte aktuálně doma a dlouho se jím nikdo nezabýval. Neplatíte zbytečně za rizika, která Vám nehrozí? Nezměnili jste povolání, takže jste třeba dávno v nižší rizikové skupině, než jste byli doposud a kvůli tomu platíte zbytečně o pár stovek měsíčně navíc? Já Vám to zjistím a nastavím Vaši pojistku tak, aby kopírovala Vaše obavy a potřeby.